Narodila som sa v Banskej Bystrici, iba pár dní po prijatí jedného z najefektívnejších nápadov novodobej Európy, teda začiatku vytvárania tzv. Schengenského priestoru. Slovensko doň síce vstúpilo až v ďalšom storočí, no ja som v tom našla symboliku, keďže som sa narodila 22. júna a naša krajina zakúsila výhody slobodného pohybu v únii o celých 22 rokov po podpísaní tejto významnej dohody. Dvojky ovplyvňujú nie len môj život, ale aj život všetkých mojich krajanov, chvalabohu dodnes.

Keď som bola študentkou Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave a oslavovala som moje dvadsiate druhé narodeniny podarilo sa mi získať titul 1. vicemiss (druhé miesto) a divácke ocenenie Miss Tip v súťaži Miss Universe SR. Písal sa rok 2007, ktorý bol aj rokom vstupu Slovenska do už spomínaného Schengenu.
Okrem dvojok výrazne ovplyvňuje môj život folklór. Od mala ma k ľudovému spevu a tancu viedli rodičia, ale i starí rodičia a to hlavne otcova mama, starká z Poník. Otec bol profesionálnym tanečníkom a sólistom multiinštrumentalistom v SĽUK-u a predtým obaja rodičia tancovali a spoznali sa vo FS Urpín v B. Bystrici. Tam som počas gymnázia aktívne pôsobila i ja. Popri speve a tanci som sa venovala aj hre na cimbal. Po nastúpení na vysokú školu ma prijali do Umeleckého súboru Lúčnica, kde som prežila bezkonkurenčne najkrajších jedenásť, nie len tanečných rokov môjho doterajšieho života.
Všetko to, čo nasledovalo po tomto období, je silno ovplyvnené skúsenosťami, ktoré mi cestovanie so súbormi, účasť na troch súťažiach miss a štúdium národohospodárskej politiky dalo. Celý môj život je zviazaný silným putom k folklórnym krásam nášho národa, ktoré sa snažím v rôznych formách posúvať a prezentovať ďalej.
V roku 2016 som založila eventovú spoločnosť MissFolklór, ktorá vznikla ako prirodzený výsledok organizácie podujatia Miss Folklór, ktoré formujem od roku 2015.

Viac o aktivitách, ktorým sa venujem, sa dozviete na tomto mieste.

Tak vitajte!

 

Lúčnica 2004 – 2015

Miss ČSR 2010

Miss Universe 2007


Miss Earth 2007